تاریخچه

شرکت حفاظ فرمان در سال 1371 فعالیت خود را در زمینه ساخت تابلوهای برق در شهرستان کاشان واقع در استان اصفهان شروع کرد و بعد از گذشت بیش ازدو دهه فعالیت و تجربه مستمر، هم اکنون افتخار دارد که با ظرفیت بیش از 4000 تابلو در سال در بزرگترین منطقه صنعتی شهرستان کاشان، شهرک صنعتی راوند، از جمله شرکت های پیشرو در تولید انواع تابلو و تجهیزات برق صنعتی در ایران زمین باشد.

این شرکت سازنده انواع تابلوهای برق صنعتی فشار ضعیف و فشار متوسط و تجهیزات صنعت برق می باشد که عضو انجمن صنفی تولیدکنندگان تابلوهای برق ایران و دارای تائیدیه از شرکت توانیر می باشد. شرکت حفاظ فرمان تاکنون در بیش از 400 مناقصه در بخشهای دولتی و خصوصی شرکت کرده که در 300 مناقصه پیروز گردیده و منجر به عقد قرارداد شده است. در راستای تولید محصولات، شرکت حفاظ فرمان از فناوری های مدرن نرم افزاری و سخت افزاری بهره مند می باشد.

حفاظ فرمان نامی آشنا در عرصه صنعت برق به ویژه در استانهای اصفهان، چهارمحال و بختیاری، سمنان، فارس، قم، مرکزی و یزد می باشد و مشتریان حفاظ فرمان، این شرکت را به دقت، فناوری بالا، کیفیت، تحویل به موقع، مدیریت و پرسنل حرفه ای می شناسند و برآوردن خواسته های مشتریان با نام و نشان و بزرگ، تاکنون در تاریخ صنعتی حفاظ فرمان، برگ های زرین ما بوده و می باشد. مدیریت حفاظ فرمان که خود دارای سوابق و تجربیات اجرائی طولانی در بخشهای دولتی علاوه بر بخش خصوصی در زمینه برق می باشد با تاکید بر سه اصل برنده برنده، انجام بهترین و مشتری مداری در عرصه تابلوهای برق، توانسته است گام های موفقی را بردارد و مهمترین سرمایه خود را کیفیت محصول و رضایت مشتری میداند. حفاظ فرمان هم اکنون در صدد صادرات محصولات خود به کشورهای منطقه می باشد و در این راستا در حال فراهم آوردن مقدمات این مهم می باشد.

آماده انجام کلیه سفارشات، با کیفیت بالای ما و قیمت مطلوب شما در جای جای ایران عزیز می باشیم.